Küpsised on Sinu browseris keelatud

Selle rakenduse kasutamiseks pead lubama küpsiseid

Kui oled Küpsised sisse lülitanud, vajuta siia.
Meist

Meist

Poliis.ee on autokindlustuse iseteenindusbüroo, mis tegeleb liiklus- ja kaskokindlustuse müügi ning kahjuteadete vastuvõtmisega internetis. Poliis.ee eesmärk on pakkuda klientidele usaldusväärset teenust ja olla kasutajasõbralik ning turvaline autokindlustuse ostukoht internetis.

Mugav. Soodne. Kiire

Poliis.ee kindlustus

Üha enam kliente hindab Poliis.ee usaldusväärsust ja iseteenindusbüroo mugavust, mis annab üheaegselt kaks eelist – vormistad ise internetis kindlustuspoliisid soodsamalt ja hoiad kokku aega. Poliis.ee kaudu saab sõlmida oma sõidukile kasko- ja liikluskindlustust ning kaetud on kõik peamised kindlustusriskid.

Kahjuteate esitamine ja hüvitise taotlemine internetis või otse Poliis.ee koostööpartneritest autoteenindustes hoiab kokku Sinu selle osa ajast, mis tuleb tavaliselt veeta kindlustusbüroos. Poliis.ee lühike taotluste läbivaatamise aeg ja parimate koostööpartnerite valik võimaldab tagada kiire ja kvaliteetse remonditeenuse.

Võta meiega ühendust

Meie kontaktid

Siit leiad kõik vajalikud kontaktid
Meie kontaktid

Küsi meilt

Küsi kohustusliku liikluskindlustuse või kaskokindlustuse kohta
Küsi meilt

Helista meile

777 1543

Helista meile

Poliis.ee kaubamärk

Poliis.ee kaubamärk kuulub If P&C Insurance`le ning tagab Sulle seeläbi kvaliteetse teeninduse ning kahjude käsitluse. Õnnetusjuhtumi korral on Sulle meie juures garanteeritud kiire ja õiglane kahjude hüvitamine.

Sinu sessioon lõpeb 2 minuti pärast

Kas soovid jätkata?