Küpsised on Sinu browseris keelatud

Selle rakenduse kasutamiseks pead lubama küpsiseid

Kui oled Küpsised sisse lülitanud, vajuta siia.

Miks valida Poliis.ee kasko?

Poliis.ee on mugav, kiire ja soodne viis auto kindlustamiseks. Interneti iseteenindusbüroos saad sõlmida kaskokindlustuse ja teatada kahjust ööpäevaringselt. Kindlustustingimused on lihtsad ja selged ning kahjude hüvitamine kiire.
Kaskokindlustus annab turvatunde, et erinevates situatsioonides on Sinu sõiduk kaitstud ja riskid maandatud. Tihti vormistatakse leping liisingfirma või panga nõudel, aga tegelikult on vaja kaskot ka siis, kui oled ise auto omanik.

Mugav ostmine ja kahjust teatamine

Poliis.ee-s saad osta kindlustuse ja edastada kahjuteate interneti kaudu - tänu sellele hoiad Sa aega ja raha kokku.

Poliis.ee teeb otsuse kahjude hüvitamise kohta tavapäraselt 5 tööpäeva jooksul ning teavitab Sind sellest e-posti teel. Täiendavate dokumentide esitamise vajadusel võetakse Sinuga ühendust.

Kvaliteetne autoremont!

Oleme remonditöökodade valikul väga nõudlikud, et tagada Sulle kiire ja kvaliteetne remonditeenus. Kvaliteedi tagamiseks viime läbi regulaarseid kliendiküsitlusi oma koostööpartnerite teenuste kvaliteedi kohta.

Kui oled esitanud kahjuteate, saadame alates kõigi dokumentide esitamisest 5 tööpäeva jooksul Sulle e-kirja. Kui oled esitanud kahjuteate mõne Poliis.ee koostööpartneri juures, võtab remondiettevõte meiega ühendust ja korraldab asjaajamise Sinu eest.

Katame kõik olulised riskid!

Poliis.ee kaskokindlustus kaitseb kõigi suuremate riskide vastu, mis sõidukit ohustavad: liiklusõnnetus, loodusõnnetus, tulekahju, vandalism, vargus või röövimine.

Poliis.ee hüvitab sama riigi piires mõistlikud ja vajalikud äraveokulud lähimasse hoiukohta või remonditöökotta. Kui sõidukit on vaja vedada üle riigipiiri, hüvitatakse need kulud poolte eelneval kokkuleppel.

Selged hüvitamistingimused!

Poliis.ee sõidukikindlustuse tingimused on selged ja arusaadavad. Üksikuid erandeid, mis ei kuulu kindlustamisele, oleme kindlustustingimustes täpselt kirjeldanud. Ülejäänud riskide osas toimub kahjude hüvitamine.

Sinu sessioon lõpeb 2 minuti pärast

Kas soovid jätkata?